неділя, 6 травня 2018 р.

У травневі дні, коли все прогресивне людство відмічає 73-ті роковини перемоги над німецьким нацизмом, учні 9-х класів відвідали змістовну тематичну виставку, яку підготували співробітники НІКЗ "ЧИГИРИН" "Війни лютує грізна круговерть"  .  Діти з великою увагою і хвилюванням слухали екскурсовода Абашину Людмилу Олександрівну та переглянули експозицію виставки.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Сметська Карина впорядковує  клумбу біля школи

 Вона вміє  і любить це робити


26 квітня - Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф

      26 квітня 2018 року виповнилося 32 роки з дня найстрашнішої за своїми наслідками катастрофи минулого тисячоліття.  Чотири букви- ЧАЕС - стали символом трагедії, яка зачепила мільйони людей.        У кожного часу свої герої. На поклик своєї землі, на захист свого народу першими  до  палаючого реактора прибули пожежники на чолі з начальником караулу Володимиром Правиком, а потім підкріплення з Прип'яті на чолі з Віктором Кібенком. Прибували все нові й нові  герої. Їх тепер називають ліквідаторами. Але,  на жаль,  всіх, хто перший вступив у двобій з невидими  ворогом - радіацією, залишилось дуже мало. Зона відчуження. Тисячі переселених мешканців, що назавжди втратили свою домівку, хвороби. Весь світ повинен пам'ятати: Чорнобиль - це останнє попередження для людства.           

       Такою була тема виховної години у нашому класі. До нас завітали біліотекарі з ЦРБ. Учні читали вірші. Відбувся перегляд літератури  відповідної тематики.
Немає коментарів:

Дописати коментар